21 sierpnia 2014

Kolejna wyprawa...

Trochę mnie tu nie było, ale stwierdziłam, że jeśli w temacie studiów nie mam nic ciekawego narazie do napisania, to pisać "o niczym" nie będę.

Zdarzyło się jednak coś, o czym napisać muszę, bo jest to ważna kwestia. Po raz kolejny odkrywałam nowe miasto. Cel tej podróży nie będzie dla Was zaskoczeniem - składałam dokumenty w celu otrzymania pokoju w akademiku.

Jak przebiegała procedura i co było potrzebne?
Ze sobą przede wszystkim musiałam zabrać dokumenty - wniosek o przyznanie akademika oraz kserokopię zaświadczenia o przyjęciu na studia, nic więcej. Bardzo miły pan z administracji przyjął ode mnie dokumenty i udzielił mi niezbędnych informacji. Po 20 sierpnia mam oczekiwać na e-mail z decyzją w sprawie domu studenckiego. Jeśli zostanę przyjęta - mam telefonicznie potwierdzić chęć zamieszkania w tym akademiku. Zakwaterowanie odbywa się 1 października.

Mam nadzieję, że uda mi się dostać do wymarzonego akademika (Jowisz), ponieważ znajduje się najbliżej mojego wydziału i podoba mi się oferowany tam standard. Może ktoś z czytelników mieszkał w tym akademiku i zechce podzielić się swoją opinią? A czy ogólnie polecacie mieszkanie w akademikach? Jakie są wady i zalety, według Was?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz